Kurumsal


2003 yılında kendi bünyesinde otomatik kepenk ve kapı sistemleri üretip satışını yapmak amacı ile kurulmuş olan ZDS İzmit Çelik - Otomatik kepenk; Otomatik kapı ve kepenk sistemleri konusunda uzman olan firmamız Kocaeli ve çevre illerde hizmet vermektedir. 

Sürekli gelişme ve büyüme içerisinde olan firmamız,sektördeki birikimi ve her geçen yıl kendini yeniliyen ürün çeşitliliğini teknolojisini her geçen gün daha fazla attırmaktadır.

Firmamız imalatı ve montajı yapılan ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilme garantisi sınırsız hizmeti ve yedek parça güvencesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Alanında deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilecek şekilde otomatik kapı ve kepenk sistemleri üretmekteyiz

90 Derece Açılan Bahçe Kapı Sistemleri, Bahçe Kapıları, Bariyer Sistemleri, Çelik Sarmal Yangın Kapılar, Duman Perdeleri, Ferforje Kapı, Fotoselli Kapı Sistemleri, Garaj Kapıları, Hastane Kapıları, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Panjur Sistemleri
Otomatik Panjur, Panik Çıkış Kapı sistemleri PVC Şerit Perdeler, Sarmal Kapılar, Seksiyonel Kapı Sistemleri, Yana Katlanır Kapılar, Yana Kayar Kapı Sistemleri, Yana Kayar Otomatik Cam Kapılar, Yangın Perdeleri, Yüksek Hızlı PVC Kapılar alanlarında faaliyet göstermektedir.
 
Tecrübeli teknik personeli ve yedek parça stokları ile de servis ve bakım ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sağlamaktayız.
Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak ihtiyaç duyulan her an değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Belirlediğimiz hedefler yönünde ve toplam kalite anlayışını benimseyerek, müşteri beklentilerini tümüyle tatmin edecek ürün ve hizmetler sunmak ve sektördeki örnek kuruluş kimliğimizin devamını sağlamak. 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ZDS İzmit Çelik - Otomatik kepenk, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

ZDS Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri