İzmit Otomatik Kepenk

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Otomatik Kepenk işleriniz yapılmaktadır.

Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemleri Uzaktan kumanda, loop dedektörü, kartlı geçiş ve buton sistemi ile açılıp kapanabilir.

Yabancı araçların otoparkınıza girmesini engeller.

Otomatik kapanma özelliği ile açıldıktan sonra ayarlanan bekleme süresi bitince otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptir.Kullanmakta olduğumuz bft marka otomatik kollu bariyerler italyan malı olup, 2 yıl garantilidir.
Ayrıca 10 yıl yedek parça garantisi vardır.
Açma kapama süreleri 3-5sn arasındadır.

Otomatik Bariyer Sistemleri

Besleme Gerilimi: 220 V AC + / – % 10 / 50 Hz
Motor: 180W / 12V DC
Açma Hızı: 6s
Kapatma Hızı: 7-10s ayarlanabilir.
Max. Kol Uzunluğu: 6m.
Ürün Ağırlığı: 65 kg
Kullanım Sıklığı: Çok yoğun kullanıma uygundur.Pratik olarak sınırlama yoktur.

Parabolik-Sinüsoidal Kol Hareketi : Güç aktarım mekanizmasını yapısı gereği bariyer kolunun hızı sinüzoidaldir.

Bu sayede yumuşak kalkış ve duruş sağlanır,mekanik yıpranma minimal seviyededir ve bariyerin çok yoğun kullanımı mümkündür.

Elektronik Soft Start : Sistemde ayrıca elektronik yumuşak kalkış (soft start) mevcuttur.
Bu sinüzoidalkol hareketini destekleyen ve sonucunu güçlendiren bir özelliktir.

Hızlı Açılma – Yavaş Kapanma : Bariyer kullanımında beklenen özellik hızlı açılmasıdır. Müstesna bazı uygulamalar haricinde kapanma hızı çok önemli değildir.
Tecrübelerimiz, yavaş kapanan kolun dikkatsizlik ve acelecilik sonucu meydana gelen bariyer kazalarını büyük ölçüde önlediğini göstermiştir.

Emniyet Fotoseli : Sürgülü kapının çalışma alanı içerisine emniyet fotosellerinin görüş alanı içine herhangi bir engel girdiğinde kapının kapanması önlenir.
Kapanma esnasında emniyet fotoseli bir engel algılarsa, kapı durup engel ortadan kalkana kadar bekler, sonra otomatik olarak açılır.

Sıkışma Algılama : Kapı, fotoselin görmediği bir noktada bir engele rastlarsa, temastan ve sistem sıkışma algıladıktan sonra elektronik sıkışma algılama devreye girerek kapıyı durdurur ve 1 sn süre ile aksi yönde hareket ederek kapıyı sıkışma durumundan kurtarır ve 30s’lik bekleme konumuna geçer.

Otomatik Kapanma : Kapı açıldıktan sonra kapı otomatik kapanması için ayarlanabilir. Otomatik kapanma özelliği kontrol kartı üzerindeki Dip-switch ile aktif ya da pasif hale getirilebilir. Açık kalma süresi ayarlanabilir.

Kol Kilitlenmesi : Mekanik konstrüksiyonu sayesinde kol nihai konumlarda kilitlenir. Dışarıdan müdaheleler ile kolu kaldırmak ve iç mekanizmaya zarar vermek mümkün değildir. Harici kol kilidi gerektirmez.

Akü İle Kullanım : İstenildiğinde sisteme akü bağlanabilir. Elektrik kesildiğinde akünün durumuna göre bariyer ortalama 50 açma/kapama yapabilir.
Akü desteği arttırılarak açma/kapama sayısı da arttırılabilir.

Manuel Kullanım : Elektrik kesilmesi halinde (veya istenildiği zaman) bariyer manuel olarak hareket ettirilebilir.

Kontrol : Uzaktan kumanda, açma-kapama butonu, kart okuyucu ve el izi, parmak izi, göz retinası vs. gibi biometrik okuyucular gibi her türlü access kontrol sistemi ile çalıştırılabilir.

Kocaeli ve ilçelerinde Otomatik Bariyer Sistemi işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 533 336 22 16

İzmit Otomatik Kepenk

İzmit ve Kocaeli'nin tüm ilçelerinde Otomatik Kepenk işleriniz yapılmaktadır. İzmit Otomatik Kepenk yeni nesil Kepenk sistemleri ile mekanlarınıza konfor ve daha fazla güvenlik katıyor

0533 336 22 16

error: Content is protected !!